Tovar v akci

Naša cena 8,99 €
skladom
Naša cena 6,99 €
skladom
Naša cena 6,99 €
skladom

Najpredávanejší

Naša cena 13,99 €
skladom
Naša cena 6,99 €
skladomOchranné náramky proti urieknutiu

 

Známe a obľúbené ochranné náramky proti urieknutiu sa stali neoddeliteľnou súčasťou módy žien i mužov už nejaké to obdobie. Pozor však, nenechajte sa zmiasť názvom, nakoľko tieto náramky s výnimočnou silou sú nazývané často tiež aj ako kaballa náramky. Pochádzajú síce z Izraela, ale nosia ich ľudia po celom svete dúfajúc v ich tajomnú silu. Mnohí ich však nosia aj ako skvelý módny doplnok, ktorý vynikne na každej ruke. Červená, ktorá je farbou náramku sa totiž hodí každej farbe pleti. Nezáleží dokonca ani na farebnosti outfitu. Náramok teda možno nosiť každodenne a aj na rôzne oslavy či firemné podujatia. Nepokazíte ním ani formálnejšie stretnutia.

 

Módny doplnok za každých okolností

 

Univerzálnosť tohto náramku je veľkou výhodou práve v módnom svete. Hodí sa totiž skoro ku každému outfitu a príležitosti. Na ruke vynikne i medzi ďalšími náramkami či hodinkami. Rovnako dokonale dopĺňa mužský ako ženský outfit. Vo všeobecnosti spĺňa všetky kritéria perfektného doplnku, ktorý nesklame skoro nikdy. To je dôvodom prečo tomuto trendu podľahli aj mnohé svetoznáme celebrity každého veku. To platí aj pre bežných smrteľníkov, na veku nezáleží. Náramok je však predsa viac než obľúbeným hlavne medzi mladou generáciou. Tá uprednostňuje fakt, že podobne ako štýlové slnečné okuliare je to tiež skvelý módny doplnok. Na všetky nižšie spomenuté pravdivé a možno nepravdivé povery mladí neveria a využívajú len módny potenciál náramku.

 

červený náramok proti urieknutiu

 

Urieknutie existuje i v dnešnom svete

Urieknutie, aj keď to znie ako z inej doby, existuje stále. Magické náramky proti urieknutiu sú nestarnúcim módnym doplnkom, ale okrem toho slúžia aj proti všetkým zlým energiám a negatívnej sile, ktorá je súčasťou každodenného života. Nositeľku alebo nositeľa chránia aj pred zdravotnými ťažkosťami, chudobou a inými nešťastnými udalosťami. Svojou pozitívnou silou ovplyvňujú svojho nositeľa vo dne i v noci.

 

Pravosť náramkov proti urieknutiu

Náramky sú červenej farby a nosia sa na ľavej ruke, nakoľko existuje viera , že ľavá ruka dokáže prijímať a sprostredkovať pozitívnu i negatívnu energiu do tela. Červený náramok proti urieknutiu na ľavej ruke zastaví prúd negatívnej energie z okolia, ktorý je dnes bohužiaľ bežný. Nosenie tohto náramku predstavuje pre ľudí niečo ako ochranný štít. Nestačí jeho blízkosť, potrebné je jeho správne nosenie.

 

pánsky červený náramok


Úprimný dar, ktorý poteší

Náramok splní najlepšie svoj cieľ v prípade, že ho dostaneme alebo darujeme. Tým nechceme povedať, že ak si ho zakúpite sami stráca na hodnote. No pokiaľ týmto náramkom obdarujete iných, sila náramku pôsobí oveľa intenzívnejšie. Ako darček poteší hlavne v prípade, že ho darujeme s úprimnými a čistými úmyslami.

 

Dar pre najmenších

Náramok sa vyrába v rôznych veľkostiach a tým pádom ho môžete darovať aj novorodeniatku. S náramkom proti urieknutiu mu jednou cestou darujete aj ochranu. To je predsa pekný začiatok cesty životom, no nie?

 

 

M2I3YTdk