Úvod » Magnetické šperky » Dvojradový magnetický náramok z Hematitu "Thirteen stones"


    

Dvojradový magnetický náramok z Hematitu "Thirteen stones"

top produkt


0x
skladom

 

Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 662
Výrobca: Mariett
Bežná cena: 7,99 €
Naša cena:
5,99 €

Odporúčame aj ďalšie produkty:

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Dvojradový magnetický náramok z Hematitu "Five stones"
661
Dvojradový magnetický náramok z Hematitu "Five stones"
Naša cena 5,99 €
Magnetický náramok z Hematitu "Strenght"
656
Magnetický náramok z Hematitu "Strenght"
Naša cena 5,99 €

 

Dvojradový magnetický náramok s trinástimi kameňmi

 

Elegantný náramok z minerála Hematit, ktorý má magnetické účinky. Hematit je známy ako ochranný kameň, ktorý pomáha udržovať ducha, telo a myseľ človeka v rovnováhe. Pôsobí na človeka vitálne, odbúrava stres, zlepšuje pamäť a svojmu majiteľovi zvyšuje sebavedomie. Používa sa aj pri boji s fajčením, prejedaním a inými neresťami.
Náhrdelníky z magnetického Hematitu predstavujú taktiež trendový módny doplnok, ktorý elegantne pristane k vášmu zápästiu.

 

Popis:

Prevedenie: náramok má lesklú kovovú farbu a je zložený z dvoch rovnakých radov magnetických guličiek, ktoré obsahujú 13 zaoblených miniatúrnych kvádrov taktiež z Hematitu. Medzi každým zaobleným miniatúrnym kvádrom sa nachádza medzera v podobe dvoch guličiek, čo predstavuje veľmi elegantné riešenie.
Materiál: magnetický náramok je zložený z kameňov minerála Hematit, ktorý má magnetické účinky. Kamene sú prevlečené na elastickej kvalitnej šnúrke
Rozmery: dĺžka obvodu náramku je 18 cm a jeho šírka 1,2 cm

Doprava:

Magnetický náramok s príveskami pri platbe dobierkou, alebo bankovým prevodom (po prijatí platby) vyexpedujeme väčšinou do 24 hodín. Tento magnetický náramok vám bude doručený do 1 až 2 dní po vyexpedovaní objednávky.

 

Navštívte našu kategóriu magnetické náramky kde si môžte pozrieť kompletnú ponuku magnetických šperkov za najlepšie ceny!

YWIzN