Barion Pixel Najčastejšie otázky | Letnyhit.sk

Kabelka pod stromček

.

Okuliare pre vodičov

Tovar v akci

Naša cena 89,99 €
Skladom do 3-5 dní
Naša cena 39,33 €
Skladom do 3-5 dní

Najpredávanejší


Časté otázky

Najčastejšie otázky

Vitajte v sekcii najčastejšie otázky, ktorá vám pomôže nájsť odpovede na najčastejšie otázky pri nákupe:

1. Vrátenie zakúpeného tovaru

Ak ešte neuplynula zákonná lehota 14 dní od doručenia tovaru v prílohe emailu s vašou objednávkou máte priložený formulár na odstúpenie od zmluvy (alebo tu na stiahnutie). Vyplnený formulár spolu s tovarom nám pošlite poštou (ako balík na adresu), alebo kuriérom na reklamačnú adresu Digitalservis PLUS s.r.o., Pečnianska 6, Bratislava 85101 a peniaze za tovar vám vrátime približne do 2-3 týždňov. Tovar musí byť nenosený, nepoškodený, nepokrčený, s kompletnými výsačkami a v originálnom balení.

1.1 Výmena tovaru
V prípade, že vám "nesadla" farba, veľkosť, alebo typ tovaru, vieme vám zabezpečiť výmenu kuriérom, ktorý donesie nový tovar a zároveň zoberie od vás pôvodný. V prípade potreby nás kontaktujte.

1.2 Osobné vrátenie tovaru
Vzhľadom na to, že neponúkame osobný odber, nemáme "kamennú pobočku", nie je možné ani osobné vrátenie tovaru. 

2. Poštovné, poplatky a platba

Poštovné pri doručení objednávky poštou stojí 0,99€ a pri kuriérovi 1,99€. Každý kupujúci si vyberie spôsob platby podľa nasledujúcich možností:

  • platba na dobierku, zaplatíte kuriérovi, alebo poštárovi (príplatok 1,49€)
  • zaplatíte vopred na bankový účet vo Fio Banke SK35 8330 0000 0024 0214 0152, SWIFT FIOZSKBAXXX, variabilný symbol je číslo objednávky (bez príplatku)
  • zaplatíte kreditnou kartou na platobnej bráne (bez príplatku)
  • pri kabelkách, ruksakoch, alebo objednávke nad 29,99€ máte poštovné ZADARMO

3. Spôsoby doručenia

V eshope ponúkame dva spôsoby doručenia objednávky:

  • Doručenie pomocou poštára Slovenskej pošty, ktorý vám doručí menší balík osobne, v prípade väčších balíkov vám objednávku môže uložiť na poštu
  • Doručenie tovaru osobne kuriérom spoločnosti DPD na vašu adresu z objednávky

4. Využitie zľavového kupónu v eshope

Ak máte zľavový kupón a neviete ako ho uplatniť postupujte podľa tohto mini návodu. Po kliknutí na tlačidlo kúpiť, sa dostanete na stránku s nákupným košíkom. V dolnej časti si zvolíte spôsob dopravy a platby a pod veľkým tlačidlom "Objednať", vložíte do kolónky "Zľavovy kupón / Darčekový šek" text kupónu a kliknete tlačidlo "Vložiť". Zľava sa odčíta automaticky po vložení kupónu a vy už iba kliknete na tlačidlo "Objednať", vyplníte kontaktné údaje, kliknete na tlačidlo "Odoslať objednávku" a po odsúhlasení obchodných podmienok odošlete objednávku so zľavou.

ako uplatniť zľavový kupón?

Vloženie zľavového kupónu v prvom kroku objednávky

5. Dostupnosť tovaru

V eshope máme 2 druhy dostupnosti produktov. Tovar, ktorý máme "Skladom" (na obrázku vpravo) a tovar, ktorý naskladňujeme s dostupnosťou "Do 5-7 dní" (na obrázku vľavo). Tovar s dostupnosťou "Skladom" odosielame do 48 hodín, tovar s dostupnosťou "Do 5-7 dní" približne o týždeň. Doručenie tovaru po odoslaní objednávky je väčšinou nasledujúci deň.

Tovar nie je skladom

Dostupnosť tovaru v eshope "Skladom" vs "Do 5-7 dní" 

6. Reklamácia

Pri reklamácií zákazník vyplní reklamačný formulár a priloží doklad o kúpe a pošle nám oba dokumenty spolu s tovarom na reklamačnú adresu Digitalservis PLUS s.r.o., Pečnianska 6/3430, 85101 Bratislava. Pre prijatie reklamácie je potrebný doklad o kúpe, reklamácie vybavujeme v lehote 30 dní a postupujeme podľa reklamačného poriadku. Pri uplatnení reklamácie postupujeme v následnom poradí:

- Bezplatná záručná oprava
- Výmena tovaru
- Vrátenie finančných prostriedkov.

7. Darčeky k objednávke

Ku každej objednávke vám pribalíme darčeky podľa aktuálnej ponuky. Ak je niektorý darček dočasne nedostupný, pošleme vám náhradný. Kompletná ponuka darčekov:

  • Ku kabelke dostanete náušnice v darčekovom obale + látkový obal na kabelku
  • K ruksakom dostanete látkový náramok + látkový obal na ruksak (iba od výrobcu Anna Grace)
  • K slnečným a čírym okuliarom dostanete látkovú handričku + látkový obal na okuliare
  • K detským okuliarom a detskému ruksaku dostanete mini cukríky Haribo + látkovú handričku (k okuliarom)

8. Balenie objednávky

100% objednávok od slnečných okuliarov, cez ruksaky, až po kabelky balíme do vystužených kartónových krabíc, vďaka čomu sa vaša objednávka pri preprave nepoškodí a napr. nedôjde vám kabelka pokrčená.

Krabice s objednávkouVšetky okuliare balíme do kartónových krabíc 

Všetky kabelky a ruksaky balíme do kartónových krabíc 

 9. Obsahujú všetky ponúkané slnečné okuliare UV filter?

Všetky zakúpené slnečné okuliare v našom internetovom obchode obsahujú štandardný UV 400 filter, ktorý ma európsky certifikát a spĺňa všetky potrebné normy a štandardy. Okuliare majú samozrejme aj CE certifikát v súlade s direktívou Európskych spoločenstiev 88/686/EEC a štandardom Pr:EN1836:205.
Výnimkou sú číre imidžové okuliare, ktorých UV filter je definovaný vždy v popise produktu.

10. Číre okuliare a dioptrické sklá

Veľa otázok dostávame ohľadom imidžových okuliarov s čírymi sklami, či je možné tieto okuliare použiť ako rám na dioptrické sklá. Oficiálne to nie sú rámy na osadenie dioptrických skiel, avšak od viacerých zákazníkov máme referencie, že sa im to podarilo, ale je to bez garancie.

MWY2Y