Barion Pixel Ako uložiť kabelky | Letnyhit.sk

Tipy, ako si môžete uložiť doma vaše kabelky

15.03.2020

Tipy, ako si môžete uložiť doma vaše kabelky

O kabelky by ste sa mali dostatočne starať.

Kabeliek nikdy nie je dosť. Súhlasíte? Pripravili sme si článok, v ktorom vám priblížime niekoľko tipov, ako si doma uložiť kabelky tak, aby ste v nich mali vždy poriadok a prehľad. Neváhajte a pozrite si náš výpredaj kabeliek online a doplňte si svoju zbierku kabeliek o nové kúsky.

Koše, škatule či boxy

Rôzne koše, škatule a akékoľvek iné podobné typy kontajnerov sú najlepšie, ak máte veľa miesta na uskladnenie. Kabelky, ktoré často nepoužívate, umiestnite do plastových nádob a uložte v skrini alebo zastrčte pod posteľ. Je to dobrý spôsob, ako ich chrániť. Najlepšie na škatuliach a boxoch je to, že na trhu nájdete v súčasnosti veľa možností. Nájdenie správnej veľkosti, tvaru a farieb preto nie je problémom.

Háčiky

Háčiky sú najjednoduchším spôsobom uloženia kabeliek, ak to usporiadanie priestoru umožňuje. Odnímateľné háčiky môžete umiestniť na vaše dvere či na dvere vašej skrine. Sú praktickým pomocníkom, ktorý udržuje vaše kabelky viditeľné a na dosah.

Deliace priečky

Rovnako ako priečinky na spisy, tak aj deliace priečky pre vaše kabelky ich pomáhajú udržiavať v zvislej polohe a oddelené. Sú dobrou voľbou, ak máte vo svojom šatníku veľa úložného priestoru a ak máte rady kabelky mimo dohľadu, ale zároveň ľahko prístupné. Kabelka do ruky či iný typ kabelky budú tak vždy po blízku.

Vysoké police vo vašom šatníku

Ak ukladáte svoje svetre, rifle a iné predmety do hornej časti vašej skrine, zamyslite sa nad ich výmenou a uložením kabeliek na toto miesto. Budete mať zaručene prehľad vo vašich kabelkách a oblečenie môžete uložiť na iné miesta, napríklad pod posteľ alebo do spodnej časti skrine, aby ste ich mali viac po ruke.

Rubriky blogu

YWUzYzhi