Ovládnite módu mestskými ruksakmi nielen vo vašom meste!

17.07.2018

Ovládnite módu mestskými ruksakmi nielen vo vašom meste!

Urban štýl vládne aj svetu ruksakov!

Ak ste si zamilovali mestskú džungľu nielen v bývaní, ale aj v móde, potom by ste si mali posvietiť aj na základný doplnok každého mestského tvora. Je ním ruksak. Tie najlepšie na rande s mestom vám teraz pekne po poriadku predstavíme.

Ruksaky "Back to school"

Škole síce odzvonilo, ale back to school ruksaky sú hviezdami aj počas letných prázdnin. A zďaleka nie sú nudné, ale plné života tak, ako každé mesto počas rušného dňa. Oživíte ním čokoľvek, čo máte na sebe a navyše sa hodia aj do práce, pretože vďaka nim doslova a do písmena omladnete.

Kožené ruksaky

Mestský štýl miluje kožené materiály. Ideálne sú práve na doplnkoch. Kožené ruksaky vám v tomto smere budú robiť dokonalého sprievodcu a vy už zabudnete na všetky kabelky, ktoré doma máte. Mestský štýl týchto ruksakov vám totiž okrem módneho prívlastku prinesú komfort, ktorý si určite obľúbite.

Ako byť s ruksakmi urban pozitívny?

Na záver vám ponúkame menší manuál k dokonalému mestskému štýlu. Najlepší efekt dosiahnete vtedy, ak vo svojom outfite pomiešate niečo z minulosti s aktuálnymi trendmi v móde. Pripojte k tomu svoju individualitu, originálne doplnky, sebavedomie a mestská dokonalosť je na svete. Ruksak sa popritom postará o to, aby to celé nebolo nudné, ale malo to šťavu.

Tak čo, ste pripravení zažiť mestskú džungľu? Skúste to s našimi ruksakmi!

 

Rubriky blogu

MTU4MmU