Vyfarbi sa so zrkadlovkami!

12.06.2018

Vyfarbi sa so zrkadlovkami!

Leto 2018 nesmie byť nudné. Ak ešte nemáš farebné zrkadlovky, mal by si to zmeniť!

Práve ony sa postarajú o to, aby leto nebolo skutočne nudné, ale štýlové a zároveň plné optimizmu. My ti prezradíme, s ktorými farbami určite zaboduješ a neurobíš krok vedľa.

Oranžová

Heslo tejto farby? Nepriehľadnuteľná! Oranžová farba oživí čokoľvek. Zrkadlové slnečné okuliare v tejto farbe sú veľmi obľúbené práve preto, že s nimi môžete vyjsť kamkoľvek a postaráte sa o to, že si vás zapamätajú. Všetky dámy milujúce štýl nosia oranžové zrkadlovky.

Modrá

Patrí jej nebo, oceány, kvety, oči. Modrá farba je súčasťou každodenného života a je veľmi populárna nielen na oblečení, ale aj na doplnkoch. Modré zrkadlovky sú obľúbené pre svoju univerzálnosť. Nič nimi nepokazíte, a zároveň v nich každého upútate. Skvelé, nie?

Strieborná

Synonymum elegancie, sofistikovanosti a výnimočnosti. Ak sa chystáte na špeciálnu udalosť, zaobstarajte si strieborné zrkadlovky, ktoré sa postarajú o váš elegantný look. Doplnia to, čo by vám inak možno chýbalo. Vďaka nim sa stanete človekom s vynikajúcim vkusom.

Dúhová

Pre skutočne odvážne dámy sú tu dúhové zrkadlovky, ktoré premenia akýkoľvek všedný deň na niečo zaujímavé. Dúhové slnečné okuliare zaujmú okolie a z vás spravia sebavedomejšiu osobnosť.

Farebné zrkadlové slnečné okuliare sú trendom aj pre leto 2018. Máte už tie svoje?

Rubriky blogu

NzZjNj